Koszyk

Realizuję zamówienie

Producenci

O firmie

Mar-Glass istnieje od 1997 roku. W początkowych latach działaliśmy jako przedstawiciel koncernu belgijskiego Glaverbel na rejon północno-wschodni Polski. Główną dziedziną naszej działalności była sprzedaż hurtowa szkła budowlanego i luster, następnie jako hurtownia szkła podjęliśmy również współpracę z producentami: Guardian, Pilkington oraz innymi, co sprawiło, że nasza firma stała się (i jest do dziś) głównym zaopatrzeniowcem zakładów szklarskich w regionie.

Rozszerzyliśmy również swoją ofertę o pustaki szklane. Wobec ogromnego zapotrzebowania na ten produkt, w 2003 roku podjęliśmy stałą współpracę z firmą Vitrosilicon - jedynym polskim producentem pustaków szklanych, w roku 2005 uruchomiliśmy skład fabryczny tego producenta.

Nasza firma cały czas się rozwija, staramy się na bieżąco śledzić trendy panujące na rynku i sprostać wymaganiom naszych klientów. Przywiązujemy wielką wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Zatrudniamy doświadczonych, wykwalifikowanych i uczciwych pracowników. Dbamy o to, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami.

Powrót